Фонд захисту свободи слова звертається до лідерів країн Європи, США, міжнародних організацій та всіх відповідних інституцій, аби донести стурбованість щодо порушення основ демократії і свободи слова в Україні

У державі, яка претендує на роль демократичної моделі правління, створено кричущий прецедент закриття ЗМІ всупереч закону. Глядачам і читачам заборонили доступ до«112 Україна», Zik, NewsOne, КРТ, «Страна.юа» та «Шарій.нет». Зроблено це з політичних мотивів, а не у відповідності до законодавства.

Без суду влада вивела з ефіру телеканал «Перший Незалежний», який об’єднав журналістів трьох закритих каналів, припинивши його мовлення вже через годину після початку трансляції.

Нині українська владавстановлює тотальний контроль без шансів для громадян чути різні точки зору, підвищувати соціальну обізнаність та отримувати інформацію про реальний стан економіки. Боротьба з медіа – не інше як бажання президента України Володимира Зеленського посилити свою владу. І робить це він за рахунок найрейтинговіших медіа країни.

Фонд захисту свободи слова вже надіслав листи понад 200 отримувачам, серед яких: Надзвичайні і Повноважні Посли країн G7,Віце-президент Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії, Генеральний секретар ООН, представники ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, члени комітетуЄвропейського Парламенту із закордонних справ, голова Представництва ЄС в Україні, члени Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС, Президент Європарламенту та інші.

Ознайомитися з повним текстом звернення: