Фонд захисту свободи слова засуджує дії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо репресій стосовно телеканалу UkrLive

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 4 листопада призначила позапланову перевірку телеканалу UkrLive через висловлювання гостей студії. Це незаконне рішення є першим кроком до початку процесу закриття телеканалу UkrLive.

Фонд захисту свободи слова вбачає у таких діях влади не що інше, як продовження зухвалої політики Президента проти неугодних ЗМІ.

Голова Наглядової ради Фонду захисту свободи слова Ганна Герман прокоментувала позапланову перевірку телеканалу UkrLive Нацрадою, зазначивши, що реальна свобода слова за нинішньої влади в нашій державі не має жодних шансів:

«Діюча влада Зеленського, бо він є її уособленням, а відповідно відповідальним за усі її дії, вчергове підтвердила очевидне: Україна Зеленського точно не є демократичною державою. Вона стала заручницею фатального для України збігові обставин: гроші олігарха, який вирішив перетворити Україну на свою панщину, плюс космополітичний «матеріал», який лежав у нього під рукою. Позаяк «матеріал» виявився абсолютно непридатним для виводу України з глибокої кризи, в яку її завів попередній президент, він, цей «матеріал», пішов шляхом найменшого опору: шляхом «армавіру». На жаль, багато наших людей і далі ведуться на популізм влади, коли вирішення наших внутрішніх і зовнішніх проблем покладається не на владу, а на зовнішні сили, яким з тих чи інших причин вигідно підтримувати Україні як проект «антиРосія».