Фонд захисту свободи слова став партнером «Новомедіа Форуму»

Форум проходить під гаслом «Свободу слову!»

Сьогодні, 11 листопада у Києві стартував 10-й ювілейний «Новомедіа Форум», організований Асоціацією журналістів, видавців і мовників «Новомедіа».

Цьогоріч партнером заходу став Фонд захисту свободи слова, завданням якого є розвиток журналістики в Україні, підтримка свободи слова, а також сприяння захисту і підтримці законних прав та інтересів журналістів і інших працівників ЗМІ, конституційних прав і свобод людини.

З огляду на активну позицію та діяльність у галузі захисту свободи слова в Україні Фонд був запрошений до партнерства на «Новомедіа Форум».

Відкриття форуму відвідали члени Наглядової ради Фонду захисту свободи слова Сергій Кравченко, Володимир Бистряков, Віталій Журавський, Володимир Мойсеєнко та Володимир Данилець.
Народний артист України Володимир Мойсеєнко прокоментував наступ на свободу слова в Україні:

«Не можна просто так, ні за що, не давати людям висловлювати свою думку. Це негативно вплинуло на свободу слова – і на владу, і на державу. Це абсолютно неправильно і такого ніде немає в світі».

Під час форуму Голова асоціації журналістів «Новомедіа» Руслан Кухарчук заявив: треба пам‘ятати, що саме свобода слова, свобода вираження думки – одна з найбільших цінностей України.